_ خدمات DNA-DM

مدیریت شبکه‌های اجتماعی


اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی است. استفاده به روز از این ابزار، نیازمند شناخت دقیق پرسونای برند، مشتری، مخاطب، مصرف کننده، رقیب و اینفلوئنسر است. شناسایی اینفلوئنسر هماهنگ با شخصیت برند و بررسی طیف اصلی مخاطبین کسب و کارهای مشتریان چه از نظر جغرافیایی و چه از نظر تعامل آن‌ها با پست‌های اینفلوئنسر از اهمیت زیادی برخوردار است.
انتخاب اینفلوئنسر اشتباه به خصوص در رده واینرها و مگا اینفلوئنسرها می‌تواند منجر به اثرات زیان باری برای برند شود. همچنین انتخاب چند میکرو اینفلوئنسر ممکن است بسیار نتیجه بخش‌تر از هزینه بالا برای تبلیغات با مگا اینفلوئنسرها باشد. همچنین تعامل با اینفلوئنسرها نیازمند تجربه و شناخت آن‌ها است. ما در آژانس‌ دیجیتال مارکتینگ DNA-DM با ارتباط موثر با بهترین اینفلوئنسرها در زمینه‌های مختلف، بهترین قیمت اینفلوئنسر مارکتینگ را با توجه به بودجه شما ارائه کرده و بهترین نتایج را در کمترین زمان در اختیار شما خواهیم گذاشت. ما در DNA-DM با دسترسی به بانکی جامعی از اطلاعات اینفلوئنسرهای داخلی و خارجی در زمینه‌های مختلف، فعالیت اینفلوئنسر مارکتینگ شما را به بهترین نحوه انجام داده و آنالیز نتایج را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

تحلیل و آنالیز سفارشی

ما شبکه‌های اجتماعی شما را کاملا با به روزترین ابزارهای حال حاضر دنیای دیجیتال تحلیل کرده و نتایح آن را در گزارشی سفارشی آنالیز کرده و در اختیار شما خواهیم گذاشت. همچنین تحلیل و آنالیز سفارشی فعالیت‌های اینفلوئنسر مارکتینگ شما را انجام داده و دقیق‌ترین KPI های قابل اندازه‌گیری را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ما در DNA-DM سابقه همکاری با برندهای بزرگ و کوچک را داریم و با استفاده از این تجربه‌ها، تمامی فاکتورهای مورد نیاز برای ارزیابی فرآیند اینفلوئنسر مارکتینگ را می‌شناسیم. در گزارش تحلیلی ما می‌توانید تمام نتایج را مشاهده کرده و نرخ بازگشت سرمایه خود را با توجه به آن‌ تعیین کنید.

انتشار محتوا در پیج‌های پربازدید

وایرال کردن محتوا در پیج‌های پربازدید، باعث بهتر دیده شدن برند شما خواهد شد. اما به شرط اینکه وایرال در پیج‌هایی انجام شود که مخاطبین آن، مخاطب بالقوه تبلیغات شما باشند. از طرفی هزینه وایرال کردن محتوا در پیج‌های پر مخاطب بسیار بالا بوده و انتخاب پیج‌های درست برای محتوای شما اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. وایرال کردن محتوا باید به نحوی باشد که خدشه‌ای به تصویر برند شما وارد نکرده و باعث بهتر دیده شدن تصویر آن شود. ما با وایرال کردن محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی مختلف، باعث دیده شدن تبلیغ شما با بهترین قیمت خواهیم شد.

طراحی شبکه‌های اجتماعی برند

طراحی استراتژی و ساختار پست‌های شبکه اجتماعی، با توجه به شخصیت برند شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما آن‌چه از آن مهم‌تر است، شناخت روند فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف و نوع مخاطبین آن است.
ما با توجه به نوع کسب و کار، نوع کالا و یا خدمات و همچنین پرسونای مخاطبین شما، بهترین شبکه‌های اجتماعی را برای برند شما انتخاب کرده و طراحی استراکچر و استراتژی آن را با برترین متدهای روز انجام خواهیم داد. همچنین با باز طراحی ساختار و برنامه‌ریزی بهتر پست های شما، کارکرد شبکه اجتماعی شما را به سطحی فراتر از حد انتظار برده و بهترین نتایج ممکن را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

طراحی محتوای تصویری صفحات اجتماعی

محتوا تصویری در شبکه‌های اجتماعی امروزی از اهمیت زیادی برای دیده شدن شما برخوردار است. هر محتوای تصویری اعم از عکس، موشن، ویدیو و غیره باید با توجه به شخصیت برند شما تولید شود تا مخاطبین هدف را به سمت کسب و کار شما جلب کرده و بهترین تاثیر را بر روی آن بگذارد.
ما با در اختیار داشتن تیمی از بهترین گرافیست‌ها، موشن گرافیست‌ها و فیلمبرداران جوان، خلاق و با تجربه، در کنار تیم خلاقیت و کارگردانی، بهترین محتوای تصویری اورجینال را برای شما طراحی کرده و همچنین با تهیه لیدهای مناسب، بهترین سرنخ‌ها را با استفاده از هشتگ‌های مناسب در اختیار شما خواهیم گذاشت.

اداره شبکه‌های اجتماعی

اداره شبکه‌های اجتماعی، پاسخ دادن به مشتریان، برگزاری لایوها و تنظیم تقویم محتوایی، پست‌گذاری به موقع در بهترین زمان از اهمیت بسزایی برخوردار است. ما با تحلیل دقیق شبکه‌های اجتماعی و بررسی تقویم مارکتینگی، بهترین فرصت‌های پست‌گذاری را شناسایی کرده و با استفاده از هشتگ‌گذاری‌های صحیح و کپشن‌های مناسب و همچنین تعامل با مخاطبان، میزان بازدید پست‌های شما را با توجه به KPI های تعیین شده افزایش خواهیم داد.
تیم کپی رایتینگ ما با سابقه فعالیت برای برندهای بزرگ و کوچک، با انواع کپشن نویسی در شبکه‌های اجتماعی مختلف، ارزش افزوده‌ای قابل لمس را به پست‌های شما با کال تو اکشن‌های مناسب خواهد بخشید. همچنین تیم CRM ما با برقراری ارتباطی قوی و نزدیک با مخاطبین شما بر اساس پرسونای ارائه شده یا تحقیق شده، باعث وفاداری هر چه بیشتر مشتریان به برند شما خواهد شد.

طراحی محتوای نوشتاری صفحات اجتماعی

محتوای نوشتاری شبکه‌های اجتماعی دارای پنج قسمت ویژه است که این پنج قسمت برای هر شبکه اجتماعی تفاوت‌های ساختاری با هم دارند. انتخاب محتوای نوشتاری مناسب با توجه به تصویر و پرسونای مخاطبان بالفعل و بالقوه به ویژه در قسمت ابتدایی کپشن، اهمیت بسیار زیادی دارد. این انتخاب به نوع شبکه اجتماعی و دغدغه مخاطبان برند نیز وابسته است.
ما در DNA-DM این دغدغه‌ها را شناسایی کرده و بهترین کپشن‌ها را پس از بررسی تیم خلاقیت و ویراستاری، در اختیار شما خواهیم گذاشت. انتخاب هشتگ‌ها و کال تو اکشن مناسب در کپشن‌های شبکه‌های اجتماعی و کپشن‌های وایرال برای تیم کپی رایتینگ ما از اهمیت خاصی برخوردار است.