طراحی وب‌سایت – Web Design

تبلیغات بنری محصولات بهداشتی نئودرم
تبلیغات بنری – Banner Ads
۱۳۹۹-۰۹-۰۹
 

طراحی وب‌سایت خود را از صفر تا صد به تیم DNA-DM بسپارید.

طراحی وب‌سایت ، تلفیقی مدرن از دانش برنامه‌نویسی، هنر مخاطب شناسی و خلاقیت بصری است. در یک وب‌سایت خوب با کدهای منسجم و منظم در کنار عناصر تصویری و متنی، تجربه‎‌ای ماندگار برای مخاطب خلق کرده و او را به چرخش در میان محتوا و استفاده چندباره از وب‌سایت ترغیب می‌کند. وب‌سایت ویترینی بزرگ از شخصیت برند شما در اینترنت؛ بزرگ‌ترین بازار وعرصه رقابت جهانی است. بنابراین باید در طراحی آن، توجه ویژه‌ای به اجزای مختلف ارتباط با مخاطب وتجربه او از حضور در وب‌سایت داشته باشید. این روزها، روند سریع افزایش کاربران اینترنت، طراحی وب‌سایت را تبدیل به یک باید برای مطرح و دیده شدن کسب و کارها کرده است.

تاثیری که یک وب‌سایت در جلب نظر و اعتماد مخاطب می‌گذارد، به قدری است که می‌تواند تفاوت اعتماد به برند یا کنار گذاشتن آن را رقم بزند. روزانه هزاران وب‌سایت در سراسر جهان راه‌اندازی می‌شود. رقبای شما با کار روی وب‌سایت خود، سعی در دیده شدن بیشتر خود در عرصه وسیع اینترنت دارند. رقابتی که در آن اصول فنی طراحی وب‌سایت نقش موثری به ویژه در بالا رفتن سرعت، بهبود سئو و مخاطب پسند شدن سایت دارد. کارزاری که اگر در آن پیشرو نباشید، با قدرت موتورهای جستجو به عمق صفحات نادیده سقوط خواهید کرد. این رقابت به قدری مشکل است که استفاده از تیمی متخصص، تنها راه‌حل پیروزی در کارزار بقا برای دیده شدن توسط مخاطب محسوب می‌شود.


تیم DNA-DM از مشاوره طراحی تا راه‌اندازی و پشتیبانی، همراه شما در این کارزار خواهد بود. ما با تحلیل، طراحی، برنامه‌نویسی و پشتیبانی وب‌سایت شما به شکلی هماهنگ و ساختار یافته، وب‌سایتی با حداکثر کارایی و سرعت را همراه با بهترین رابط کاربری در اختیار شما قرار خواهیم داد. وب‌سایت بر اساس پرسونای مشتری و برند طراحی شده و پس از آن، افراد پیشرو در بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوایی با پیشنهادات حرفه‌ای خود، زمینه پیروزی بی چون و چرای شما را در این کارزار مجازی فراهم می‌کنند.

 
 
 

طراحی وب‌سایت شرکتی و برند

ما مدرن‌ترین اصول طراحی وب‌سایت را با آخرین تکنولوژی‌های توسعه یافته در زمینه طراحی تلفیق کرده و وب‌سایتی رسپانسیو، سریع و کاربرپسند را در اختیار شما قرار خواهیم داد. سئو سایت‌های طراحی شده توسط DNA-DM منطبق بر آخرین اصول مناسب سازی برای موتوهای جستجو بوده و بهترین جایگاه را از نظر فنی در اختیار شما قرار می‌دهیم. ما در طراحی وب‌سایت و انتخاب عناصر بصری، شخصیت برند شما و مشتریان شما را در نظر گرفته و وب‌سایتی متناسب با برند شما طراحی و در اختیارتان قرار خواهیم داد.

طراحی وب‌سایت فروشگاهی

علاوه بر موارد بالا در طراحی وب‌سایت فروشگاهی، ما از عناصر بصری به گونه‌ای استفاده می‌کنیم که محیطی دلچسب و قابل اطمینان با کاربری آسان برای مشتری فراهم شده و خریدار بتواند به راحتی به هدف خود برسد. ما با انتخاب بهترین زیرساخت‌ها در کنار بهترین طراحی، با توجه به بودجه شما بستری مناسب برای توسعه کسب و کار فروشگاهی شما را فراهم کرده و قابلیت توسعه و پذیرش امکانات جدید را در آینده برای شما فراهم می‌کنیم.