کمپین شبکه‌های اجتماعی – Social Media Campaign

تبلیغات بنری محصولات بهداشتی نئودرم
تبلیغات بنری – Banner Ads
۱۳۹۹-۰۶-۱۸
تیزر تبلیغاتی محصولات آرگان برند نئودرم
تیزرهای تبلیغاتی – Promotional Teaser
۱۳۹۹-۰۶-۱۸
 

کمپین شبکه‌های اجتماعی خود را بر اساس آخرین متدهای روز از مرحله استراتژی تا اجرا با DNA-DM انجام دهید.

ما با شناخت کامل روی شبکه‌های اجتماعی مختلف، مانند اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، توییتر، لینکدین و سایرشبکه‌های اجتماعی، در کنار تحلیل بازار و پرسونای برند، رقیب، مخاطب و مشتری، استراتژی کمپین شبکه اجتماعی شما را مشخص کرده و با استفاده از به روزترین ایده‌ها و دانش روز، کمپینی موفقیت‌آمیز را با شاخص عملکردهای بر اساس بودجه و قابل دسترس طراحی می‌‎کنیم.

تیم DNA-DM با سابقه کاری با برندهای بزرگ و کوچک، با تمامی چالش‌های شبکه‌های اجتماعی آشنا بوده و تمام فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی در برنامه ریزی ویژوال پیج، اینفلوئنسر مارکتینگ، تحلیل پیج‌ها، برگزاری ایونت‌ها و مسابقه‌های شبکه‌های اجتماعی، کپشن نویسی و انتخاب هشتگ‌ها و غیره را انجام می‌دهد.


 

برگزاری یک کمپین موفق در شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینفلوئنسر مارکتینگ، به دلیل تغییر نحوه رفتار مردم در زندگی اجتماعی، به ویژه در نسل‌های جدید تاثیر زیادی بر آینده کسب و کار شما دارد. یک کمپین ناموفق علاوه بر هزینه باعث تحمیل خسارات زیادی به برند شما خواهد شد.

امروزه 97 درصد بازاریابان از شبکه‌های اجتماعی برای تجارت B2B و B2C استفاده می‌کنند. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی بهترین راه و کم هزینه‌ترین راه برای دیده شدن برند شماست. با سپردن تبلیغات خود به ما، بهتر دیده شدن را تضمین می‌کنید.