تیزرهای تبلیغاتی – Promotional Teaser

ویژوال کمپین تابستانی برند الارو
کمپین شبکه‌های اجتماعی – Social Media Campaign
۱۳۹۹-۰۶-۱۸
 

تیزرهای تبلیغاتی سریع‌ترین راه برای رساندن پیام شما به طیف وسیغی از مخاطبان کم حوصله امروزی است. ما در DNA-DM این پیام را کاملا موثر به مشتریان و مخاطبین شما منتقل می‌کنیم.

طراحی تیزر تبلیغاتی روشی فوق‌العاده ایده‌آل برای شناسایی خدمات یا محصولات شما به مشتری‌ها و مخاطبین شماست. اما این روش در صورتی موثر است که نوع تبلیغ تیزر هماهنگ با شخصیت برند شما بوده و پیام تبلیغ به خوبی به مخاطب یا مشتری منتقل شود.
تیزر موثر تیزری است که بر اساس خواسته و نیاز مخاطب، پیام خود را منتقل کند.

ما با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز، سناریوهای جذاب را به شما پیشنهاد کرده، تیزر را طراحی، اجرا و منتشر می‌کنیم. تیم DNA-DM توانایی کامل در ساخت تیزر موشن گرافیک، تیزر صنعتی، تیزر تلویزیونی و ساخت تیزر شبکه‌های اجتماعی را دارد. ما با استفاده از تیمی متخصص، جوان و باتجربه و ساخت چندین تیزر برای برندهای معتبر، موفقیت آمیز بودن تیزر را تضمین می‌کنیم.


 

ویدئو مارکتینگ روز به روز پیشرفت کرده و بیشتر و بیشتر از آن استفاده می‌شود. یکی از دلایل اصلی این موضوع، سریع شدن زندگی مردم و قدرت انتقال مفاهیم گسترده با تصویر در ویدئویی کوتاه است. تیزر در مقایسه با تصویر و مخصوصا متن، قدرت بسیار بیشتری برای انتقال سریع محتوا دارد. استفاده از خلاقیت در کنار تکنیک‌های روز، باعث جذابیت تیزر تبلیغاتی شما شده و بهترین نتیجه را در کمترین زمان بر ذهن مخاطب خواهد گذاشت.

نمونه کارهای تیم DNA-DM را برای آشنایی بیشتر با فعالیت‌های ما در ساخت تیزرهای تبلیغاتی بررسی کنید. هر کدام از این نمونه کارها برای برندی معتبر انجام شده و نتایج آن کاملا قابل پیگیری و ارزیابی است.