تبلیغات بنری – Banner Ads

طراحی وبسایت برند آرایشی کالیستا
طراحی وب‌سایت – Web Design
۱۳۹۹-۰۹-۰۲
ویژوال کمپین تابستانی برند الارو
کمپین شبکه‌های اجتماعی – Social Media Campaign
۱۳۹۹-۰۹-۰۲
 

طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات بنری خود را به تیم DNA-DM بسپارید.

تبلیغات بنری بر خلاف تبلیغات همسان در وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مرتبط نمایش داده نشده و تقریبا در همه جا نمایش داده می‌شوند. بنابراین طراحی جذاب و ترغیب کننده این بنرها برای بالا بردن نرخ CTR از اهمیت زیادی برخوردار است. انتخاب رنگ، تصویر جذاب و کاراکترهای محدود اما تاثیر گذار متناسب با پرسونای مخاطب هدف، از اهمیت زیادی برخوردار است تا جایی که اگر یکی از این اجزاء درست انتخاب نشده باشد، میزان تعامل با تبلیغ را بسیار کاهش خواهد داد.

از دیگر عوامل بسیار مهم در طراحی تبلیغات بنری، انتخاب صحیح وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های نمایش تبلیغات است. باید در نظر داشته باشید که وب‌سایت‌های پربازدید بهترین هدف‌های تبلیغات بنری هستند، اما همین وب‌سایت‌ها نیز باید با توجه به پرسونای مخاطبین انتخاب شوند. از طرفی گرفتن بهترین قیمت از این وب‌سایت‌ها برای انتشار تبلیغات، اهمیت زیادی در تعیین هزینه به ازای هر کلیک دارد و گرفتن یک قیمت مناسب نیازمند آگاهی از قیمت‌ها و داشتن کانال‌هایی برای این کار است.


 
 
 

تبلیغات بنری با سه هدف اصلی معرفی برند، افزایش نصب و یا جمع آوری بانک اطلاعاتی و افزایش حجم فروش انجام می‌شود، که هر از کدام از آن ها باید طراحی، رنگ و شعارهای متفاوتی داشته باشند.

تیم DNA-DM با سال‌ها تجربه در طراحی بنرهای ثابت، انیمیشن‌دار و تعاملی؛ همچنین انتشار تبلیغات بنری همواره می‌تواند تبلیغات شما را به بهترین و موثرترین وجه در وب‌سایت‌های پربازدید نمایش داده و نتایج ملموس تبلیغات را در اختیار شما قرار دهد. ما در کنار انتخاب فرمت مناسب برای تبلیغات بنری شما، جایگاه مناسب آن را در صفحه مشخص خواهیم کرد.

سایزهای رایج بنرهای تبلیغاتی عبارتند از:

  • ۳۰۰ در ۲۵۰ پیکسل
  • ۷۲۸ در ۹۰ پیکسل
  • ۳۰۰ در ۱۰۰ پیکسل
  • ۹۷۰ در ۲۵۰ پیکسل
  • ۴۶۸ در ۶۰ پیکسل
  • ۱۲۰ در ۶۰۰ پیکسل

هر چه بنر بزرگ‌تر باشد بهتر دیده خواهد شد، اما باید توجه داشت که باعث آزار کاربر نشود. انتخاب رنگ، تصویر تاثیر گذار و کپی رایتینگ جذاب توسط تیم گرافیک و کپی رایتنگ حرفه‌ای ما انجام شده و با سرعت و دقت بالا برای تاثیر گذاری بیشتر در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تیم ما قراردادهای با بازه زمانی مشخص، کلیکی و همکاری در فروش را برای شما به بهترین وجه تنظیم خواهد کرد.