_ خدمات DNA-DM

طراحی و اجرا کمپین دیجیتال


تدوین استراتژی کمپین دیجیتال

استراتژی مدون یک کمپین دیجیتال علاوه بر مشخص کردن مسیر فعالیت‌های دقیق شما در شبکه‌های اجتماعی مختلف و وبسایت‌ها، میزان دقیق هزینه بودجه شما را در بخش‌های مختلف مشخص کرده و شاخص‌های عملکرد قابل دسترس در پایان کمپین را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین تاریخ دقیق هر فعالیت را مشخص کرده و هماهنگی لازم برای کارکرد بهینه اجزای مختلف کمپین را در کنار یکدیگر تضمین می‌کند. بدون استراتژی کمپین، اجرای کمپین بازدهی لازم را نداشته و معمولا محکوم به شکست است. تیم دقیق و سریع ما با راهکارهای خلاق و نوین، در اجرای کمپین‌های دیجیتال، ایده‌های متناسب با کسب و کار شما را برای طراحی کمپین ارائه کرده و کمپین شما را در هر اندازه‌ای با توجه به بودجه در نظر گرفته شده با موفقیت و بر اساس زمانبندی تعیین شده در استراتژی اجرا خواهد کرد.

ایده‌پردازی کمپین دیجیتال

قبل از تعیین استراتژی کمپین دیجیتال، ایده‌پردازی برای تعیین نام کمپین، هشتگ آن و پیام و شعار کمپین از اهمیت خارق‌العاده‌ای برخوردار است. موفقیت بیشتر کمپین با ایده آن از نظر مرتبط بودن با کسب و کار و محصولات و مورد توجه قرار گرفتن توسط مردم ارتباط مستقیم دارد. اگر ایده کمپین در راستای دغدغه‌های روز مردم انتخاب شود و پیامی موثر را انتقال دهد، تیم ما با بررسی ترندهای دیجیتالی روز، آنالیز بازار، شناخت پرسونای برند، مشتری، مصرف کننده و رقیب، مطالعه کمپین‌های موفق و شکست خورده و رصد فرصت‌های موجود در کسب و کار شما، ایده‌پردازی کمپین را انجام داده و ایده‌های خلاقانه قابل اجرا با توجه به بودجه را در اختیار شما خواهد گذاشت.

طراحی کی ویژوال

کی ویژوال موتیفی تصویری و ساده به منظور تعیین خطوط راهنمای حرکت کمپین یا مرجع تصویری آن است. یک کی ویژوال عالی باید ساده و قابل فهم، یونیک و قابل استفاده در مدیاهای مختلف بوده و برای هدف گرفتن گروه پرسونای مخاطب، مناسب باشد. تیم ما با سابقه طراحی کی ویژوال‌های کمپین‌های بزرگ و کوچک، بهترین کی ویژوال برای کمپین را متناسب با نوع کسب و کار شما طراحی کرده و در اختیارتان قرار می‌دهد.

طراحی تگ لاین و شعار کمپین

تگ لاین یا شعار کمپین پیامی تکراری است که در طول کمپین برای معرفی محصولات شما و در ذهن ماندن آن‌ها طراحی می‌شود. جمله‌‌ای به یاد ماندنی که کلمات آن، ماموریت کمپین و پرسونای برند شما را در خود نهفته دارد. در طراحی تگ لاین باید الگوگیری از ماموریت برند، انعکاس پرسونای برند و جذاب کردن شعار برای مخاطبین هدف مورد توجه قرار گیرد. ما با طراحی تگ لاینی موثر در طول کمپین، درصد موفقیت کمپین را بالاتر برده و شعاری ماندگار را برای استفاده برند شما در موقعیت‌های مختلف باقی خواهیم گذاشت.