_ ما چه خدماتی ارائه می‌دهیم؟

خدمات ما

مدیریت شبکه‌های اجتماعی


شبکه‌های اجتماعی یکی از اصلی‌ترین و موثرترین راه‌های ارتباطی شما با مخاطبین، مشتریان و مصرف‌کنندگان شما هستند. به همین علت، مدیریت صحیح شبکه اجتماعی با توجه به شخصیت برند شما و پرسونای مخاطبین از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شما می‌توانید با مدیریت صحیح این شبکه‌ها وفاداری مشتریان را به خود بیشتر کرده و مخاطبین جدید بالقوه را به سمت کسب و کار خود جلب کنید.
مدیریت هر شبکه اجتماعی با شبکه اجتماعی دیگر تفاوت‌های زیادی دارد. تعیین استراتژی و ساختار پست‌ها در هر شبکه با شبکه دیگر متفاوت است. همچنین شیوه تولید محتوا در هر یک با دیگری متفاوت بوده و به موارد متعددی بستگی دارد. برای داشتن یک شبکه اجتماعی موفق، شناخت بستر آن و استفاده از امکانات بالقوه و بالفعل آن بسیار مهم است. ما در DNA-DM با مطالعه، شناخت و تجربه بسترهای شبکه‌های اجتماعی مختلف، استراتژی مدیریت شبکه‌های اجتماعی مختلف نظیر اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، توییتر، تیک تاک، لینکدین و غیره را تعیین کرده و بهترین راهکار را برای مدیریت آن در اختیار شما خواهیم گذاشت. همچنین با مدیریت شبکه‌های اجتماعی کسب و کار شما، باعث رشد آن‌ها و تعامل بیشتر مخاطبین و مشتریان با شما خواهیم شد.

طراحی وب سایت


یک وب سایت خوب با رابط کاربری عالی برای مشتریان شما، باعث افزایش بازدید و در نتیجه تبدیل مخاطبین به مشتریان خواهد شد. در طراحی وب سایت باید به نکات زیادی مانند تجربه مشتری، سرعت بارگذاری وب سایت، میزان بازدید روزانه و سطح‌بندی‌های آن، توجه شده و برنامه‌ریزی لازم برای انجام تمام مراحل انجام شود. این وب سایت باید تمامی نیازهای مشتریان را پیش‌بینی کرده و آن‌ها را به ساده‌ترین شکل ممکن در اختیار آن‌ها قرار دهد.
تیم طراحی وب سایت DNA-DM به تمامی نیازهای روز مورد نیاز وب سایت شما آگاه بوده و مدرن‌ترین امکانات و بهترین رابط کاربری و همچنین پشتیبانی را در اختیار شما خواهند گذاشت.
طراحی UI/UX: برای مدیریت تجربه کاربری، هدایت مخاطبان در وب سایت و برقراری تعامل موثر با مشتری، طراحی حرفه‌ای UI/UX از اهمیت خارق‌العاده‌ای برخوردار است. ما در DNA-DM با بهره بردن از متخصصین با سابقه و آشنا به علم روز، بهترین و به‌روزترین ایده‌ها را برای طراحی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

طراحی برند


در نگاه اولیه برند، متمایز کننده شما و محصولات ویژه تولید شده توسط شما از سایر رقبایی است که محصولاتی با کارکردی مشابه را به بازار عرضه می‌کنند. اما برند بسیار بزرگ‌تر از این تعریف است. هر برندی دارای شخصیتی منحصر به فرد است و داستانی متفاوت را برای مشتریان تداعی می‌کند. برند، اعتماد مشتریان را جلب کرده و باعث افزایش اعتبار محصولات و یا سرویس‌های جدید شما خواهد شد. به همین جهت است که برند باید دارای داستانی قوی، لوگویی متناسب با محصولات و یا سرویس، مشتریان و خدمات، استراتژی مدون، فلسفه و هدف مشخص باشد.
طراحی برند فرآیندی یک روزه نیست، برند به مرور زمان مانند یک اسفنج ویژگی‌های مختلف را به خود جذب کرده و قوی‌تر و بزرگ‌تر می‌شود. اگر این جذب بر اساس استراتژی تعیین شده صورت نپذیرد، برند و اهداف آن از مسیر اصلی خارج شده و در برخی موارد نیز باعث بدنامی برند خواهد شد. ما تمامی مراحل طراحی برند از استراتژی و طراحی شخصیت، تا طراحی لوگو و شعار را با توجه به پرسونای مشتریان، بازار مصرف و نوع کالا یا خدمات برای شما انجام خواهیم داد.

تبلیغات فضای دیجیتال


امروزه زندگی در دنیای دیجیتال تبدیل به یک باید شده است و برند نیز باید به عنوان یک موجود زنده، حضوری تاثیرگذار در این دنیا داشته باشد. حضور مستمر شما به عنوان یک برند موفق و یا کسب و کاری نوپا برای اثرگذاری در فضای دیجیتال، حیاتی است. آگاه کردن مخاطبان برند با ابزارهای کاربردی، فروش محصولات و خدمات شما را افزایش می‌دهد. به همین دلیل باید از تبلیغات دیجیتال استفاده کرده و بخش مهمی از هزینه‌های تبلیغاتی خود را به آن اختصاص دهید.
آمار نشان می‌دهد که سهم عمده بودجه بازاریابی بیشتر برندهای موفق به سمت تبلیغات فضای دیجیتال رفته است. علت این امر، کم هزینه و موثرتر بودن تبلیغات دیجیتال در جذب آگاهانه مشتری و قابل ارزیابی بودن دقیق فرآیند اثرگذاری تبلیغ است. ما در DNA-DM تبلیغات دیجیتالی شما را با انتخاب موثرترین رسانه‌های دیجیتال منتشر کرده و اثربخشی آن‌ها را با تعیین KPI های دقیق تضمین می‌کنیم.

ایده ‌پردازی


همه حرکت‌های بزرگ جامعه بشری از ایده‌ها شروع می‌شوند. یک ایده فوق‌العاده، قابلیت ایجاد موجی قدرتمند از تغییرات مثبت در کسب‌و‌کار شما را دارد. تیم ایده‌پردازی DNA-DM با مطالعه ترندهای روز دنیا، شناسایی پتانسیل‌های کسب‌و‌کار شما و بررسی فرصت‌های اجتماعی مرتبط با تجارت شما، ایده‌هایی کاربردی و ساده، اما تاثیرگذار را را در اختیار شما خواهد گذاشت.
ما معتقدیم بزرگ‌ترین ایده‌ها با بررسی نیازهای موجود و برداشتن قدم برای رفع آن‌ها ثبت شده‌اند. به همین دلیل ما با شناسایی این فرآیند و استفاده از افراد خلاق در کنار افراد دقیق و آنالیزگر، ایده‌هایی ناب را برای پروژه‌های شما در دنیای دیجیتال خلق می‌کنیم.
ایده پردازی بصری: تصاویر قادر به انتقال هزاران کلمه در چند لحظه هستند. خلق ایده با بخشیدن هویت بصری به آن، ایده را ملموس‌تر کرده و مفاهیم دلخواه را در چند تصویر به سادگی به ذهن مشتری منتقل می‌کند. ما با ایده پردازی بصری فعالیت آنلاین شما، مسیر انتقال اطلاعات به مشتری را طراحی کرده و پیام شما را به بهترین شکل به مشتریان بالقوه و بالفعل منتقل می‌کنیم.
کپی رایتینگ: کپی رایتینگ هنر استفاده از واژه‌ها برای فروش ایده‌ها و متقاعد کردن مشتری برای انجام عملی متناسب با پیام شماست. تیم کپی رایتینگ ما با استفاده از موثرترین تکنیک‌ها و ترندهای روز، ایده‌های شما را در کمپین‌ها، به صورت پیامی اثرگذار به مشتری ارائه کرده و او را در مسیر دلخواه شما هدایت خواهد کرد و متن‌های تبلیغاتی شما را به بهترین وجه در اختیار مخاطبین شما خواهد گذاشت.

استراتژی بازاریابی آنلاین


بازاریابی آنلاین دارای شاخه‌های زیادی است که هر کدام پیچیدگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند. انتخاب موثرترین شیوه بازاریابی آنلاین و استفاده از ابزارهای مدرن آن در بهترین زمان، تخصص ما در DNA-DM است. ما با تدوین استراتژی مارکتینگ آنلاین شما، کوتاه‌ترین، پربازده‌ترین و سریع‌ترین راه بازاریابی آنلاین را با داده‌های کاملا قابل اندازه‌گیری و ارزیابی در اختیار شما خواهیم گذاشت و با تعیین KPI های دقیق، اهداف شما را در بازاریابی آنلاین محقق خواهیم کرد.
تحلیل حرفه‌ای/سفارشی شده: ما فعالیت مارکتینگ آنلاین شما را رصد، مدیریت و تحلیل می‌کنیم و آنالیزی حرفه‌ای با بیشترین دقت ممکن را بر اساس داده‌های قابل اندازه‌گیری و سفارشی شده بر اساس اهداف فعالیت در اختیار شما خواهیم گذاشت و با استفاده از به‌روزترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، این داده‌ها را به صورتی کاربردی برای پیشرفت کسب و کار شما ارائه خواهیم داد.

PR - روابط عمومی


ارتباط با مشتریان یکی از اصول اولیه و حیاتی هر کسب و کار برای موفقیت و ادامه حیات برند شماست. روابط عمومی شما باید بر اساس چهارچوب طراحی شده در شخصیت برند باشد. به طور مثال اگر برند شما یک برند بازیگوش و جوان است، نباید فردی عبوس و جدی جواب مشتریان شما را بدهد. لحن گفتار شما در شبکه‌های اجتماعی و برقراری ارتباط با برندهای دیگر و وقایع روزانه، کاملا باید بر اساس استراتژی طراحی شده برای روابط عمومی باشد. ما در DNA-DM این استراتژی را همراه تناژ صدای مورد نیاز برای شما طراحی کرده و راهکاری مطمئن برای ارتباط با مشتریان در اختیار شما قرار خواهیم داد.
ایجاد رد پای برند: دیده شدن ردپای برند شما در قسمت‌هایی از دنیای دیجیتال که مشتریان شما در حال عبور از آن هستند، حیاتی است. به طور مثال اگر برند شما، فلسفه‌ای طبیعت محور دارد، باید ردپای برند شما در حمایت از محیط زیست و اتفاقاتی مثل روز درختکاری دیده شود یا اگر برندی ورزشی هستید باید در رویدادهای ورزشی حضور شما احساس شود. ما با ایجاد ردپاهایی ملموس، اما غیر مستقیم، به شما در راه ایجاد حس اطمینان در قلب مشتری کمک خواهیم کرد.
برگزاری مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری‌ها: مصاحبه یک خبرگزاری معتبر با مدیر عامل یا مدیران و متخصصان برند شما در زمینه‌های مختلف، می‌تواند به ایجاد آگاهی بیشتر از برند، دیده شدن بیشتر ردپای برند شما در دنیای دیجیتال و واقعی و رساندن پیام‌های شما به مشتریال بالقوه کمک کند. ما با سابقه برگزاری مصاحبه‌های اختصاصی برای برندهای مختلف، شما را در انتخاب بهترین رسانه‌ها متناسب با کسب و کارتان یاری می‌کنیم.

طراحی و اجرا کمپین دیجیتال


طراحی یک کمپین دیجیتال باید با توجه به بودجه، اندازه کمپین، هدف، پرسونای مخاطبین و برند صورت گیرد. تیم ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ DNA-DM با سابقه طراحی کمپین‌های کوچک و بزرگ برای برندهای مختلف، کمپینی با بالاترین شاخص‌های عملکرد از پیش تعیین شده را با توجه به بودجه شما طراحی کرده و رسیدن به اهداف کمپین را با اجرای دقیق و مدیریت حرفه‌ای و خلاق کمپین تضمین می‌کند.