_ خدمات DNA-DM

تبلیغات فضای دیجیتال


تدوین استراتژی تبلیغات دیجیتال

داشتن یک استراتژی مشخص برای تبلیغات دیجیتال با توجه به وجود رسانه‌های متعدد نظیر شبکه‌های اجتماعی، وبسایت برند، وبسایت‌های خبری و غیره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اینکه هزینه در کدام رسانه و به چه میزان انجام شود تا بیشترین اثر گذاری را با توجه به پرسونای مخاطبین، پرسونای برند و نوع کالا و خدمات شما داشته باشد، تنها شروع راه در تدوین استراتژی تبلیغات دیجیتال است. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ DNA-DM چالش‌های مسیر تبلیغات دیجیتال را بارها در برندهای مختلف بزرگ و کوچک تجربه کرده‌ایم و تمام جزئیات مسیر موفقیت تبلیغات دیجیتال را می‌شناسیم و استراتژی مدون را با شاخص عملکردهای موثر، مطمئن و دقیق در اختیار شما خواهیم گذاشت.

تبلیغات همسان یا نیتیو

تبلیغات همسان یا تبلیغات native نوعی از تبلیغات دیجیتال هستند که در ازای هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، متناسب با شکل و عملکرد سایت و یا اپلیکیشنی که مخاطب برند در آن حضور دارد طراحی می‌شوند. این تبلیغات در سایت‌های مورد علاقه و شبکه‌های اجتماعی محبوب شما حضور دارند و به دلیل اینکه با تجربه کاربری سازگار شده‌اند، اعتماد کاربر را جلب می‌کنند. این تبلیغات بر خلاف تبلیغات بنری محتوای متنی بیشتری دارند و به نحوی در سایت یا اپلیکیشن قرار می‌گیرند که کاربر را به کلیک روی خود جلب کرده و باعث انزجار او از تبلیغ مستقیم نمی‌شوند.
تجربه نشان می‌دهد، تبلیغات همسان 53 درصد بیشتر از تبلیغات بنری موفقیت آمیز بوده و 3/0 تا 8/0 درصد CTR بیشتری نسبت به سایر انواع تبلیغات دارند. همچنین این نوع تبلیغ 18 درصد میل به خرید را افزایش می‌دهد. ما در DNA-DM با انجام تبلیغات نیتیو شما، این آمار را در کسب و کارتان به طور کاملا ملموس به شما ارائه می‌کنیم.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری بر خلاف تبلیغات همسان فقط در سایت‌ها و اپلیکیشن های مرتبط نمایش داده نشده و سایت‌های پربازدید و اپلیکیشن‌های معروف و پر مخاطب را هدف می‌گیرند. با ما در DNA-DM تبلیغات بنری خود را به موثرترین وجه طراحی کرده و در پربازدیدترین و موثرترین رسانه‌های داخلی و خارجی نمایش دهید.

تبلیغات پری رول

پری رول‌ها قبل از ویدیوی دلخواه کاربر نمایش داده شده و به طور قطع دیده می‌شوند. این مهم‌ترین مزیت تبلیغات پری رول است، زیرا حتی در صورت عدم کلیک، تبلیغات شما دیده شده و در ذهن مشتری جای خواهد گرفت. علاوه بر این، در صورت استفاده بهینه از این موقعیت تبلیغاتی، جذب مشتری بالقوه و فروش، افزایش قابل توجهی خواهد داشت. ما در DNA-DM علاوه بر انجام تبلیغات پری رول شما، موثرترین تبلیغات را هوشمندانه در سرویس های ویدیویی پربازدید نشر خواهیم داد.

رپورتاژ آگهی

روش‌های زیادی برای تبلیغات غیر مستقیم برند شما وجود دارد، اما یکی از موثرترین، کم هزینه‌ترین و ماندگارترین روش‌های تبلیغاتی غیر مستقیم، رپورتاژ آگهی است. رپورتاژی که در آن به دغدغه مشتری به روش‌های مختلف پرداخته شده و در ضمن، برند به صورت غیر مستقیم تبلیغ شده و به عنوان راه‌حل یا نمونه‌ای مورد اعتماد و یا مسئول به مشتری عرضه می‌شود. همچنین انتشار اخبار فعالیت‌های برند در سایت‌های معتبر نیز گونه‌ای دیگر از رپورتاژ آگهی است که می‌تواند رد پای برند شما را در دنیای دیجیتال پر رنگ‌تر کند.
ما معتقدیم یک رپورتاژ آگهی موثر می‌تواند در طولانی مدت، باعث جذب مشتریان به سمت برند شما شده و به همین دلیل، رپورتاژها را با در نظر گرفتن این نکته تنظیم کرده و در بهترین و مرتبط‌ترین رسانه‌ها پخش می‌کنیم.