_ خدمات DNA-DM

طراحی برند


مشاوره برند سازی

برند همیشه همراه شما و پس از شما باقی خواهد ماند. بنابراین برای ساخت آن مشاوره با افراد حرفه‌ای می‌تواند در تعیین مسیری موفق برای برند بسیار موثر باشد. ایجاد یک نام و مفهوم تجاری قوی برای عملی کردن ایده‌های کسب و کار که در خاطر مشتریان باقی مانده و آن‌ها را به شما وفادار کند، یکی از مراحل اصلی مشاوره برندینگ است. تعیین ارزش احساسی و عملیاتی برند با توجه به محصول، باعث افزایش وفاداری مشتریان به برند خواهد شد. با استفاده از سرویس مشاوره برند سازی DNA-DM همراه راهکارهای نوین برندسازی شوید.

طراحی بسته‌بندی محصولی

طراحی بسته‌بندی محصولات از اهمیت زیادی در معرفی کیفیت محصول و شخصیت برند، ارتباط برقرار کردن با سلیقه مخاطب، دادن اطلاعات به مخاطب، پیشگیری از سو استفاده و تقلب، حمل و نقل مناسب، حفظ محتوی محصول از آلودگی، ایجاد زیبایی بصری و بالا بردن ارزش محصول برخوردار است.
در DNA-DM گرافیست‌ها در کنار تیم خلاقیت و تیم تحقیق و توسعه بازار، به روزترین و مناسب‌ترین طراحی را با توجه به محصول تولیدی شما انجام داده و شما را نسبت به سایر رقبا متمایز خواهند کرد.

استراتژی برند

برند موجودیتی فراتر از محصولات، افراد، لوگو، شعار، ایده و یا نام تجاری شماست. برند موجودی زنده است که برای موفقیت و زنده ماندن به برنامه‌ریزی طولانی مدت نیاز دارد. این استراتژی با تعیین اهداف و فلسفه برند آغاز شده و ارزش عملکردی و احساسی آن مشخص می‌شود. سپس بر اساس این اهداف، شخصیت برند در کنار پرسونای مشتریان خدمات و یا محصولات ارائه شده تعریف شده و چهارچوبی خاص را برای رفتار خود تعیین می‌کند. چهارچوبی که مشخص کننده رفتار برند در هر موقعیت خاص است. تعیین احساس برند و درگیر کردن مخاطبان با آن و وضعیت انعطاف پذیری برند در استراتژی برند تعریف شده است.
حتی رفتار کارکنان شما در تماس با مشتری باید مطابق با شخصیت و استراتژی برند باشد، شما باید تاکتیک‌های رقبا را رصد کرده و تاکتیک‌های موفق آن‌ها را اجرا و علل شکست هر تاکتیک را درک کنید. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ DNA-DM، استراتژی مدون برند را بر اساس دانش روز و شناخت کسب و کار، مخاطبین و بازار برای شما طراحی خواهیم کرد.

طراحی لوگو

رنگ‌های لوگو، اشکال و نمادهای ‌آن مفاهیمی قدرتمند و تاثیرگذار را خلق می‌کنند. در آژانس دیجیتال مارکتینگ DNA-DM مجموعه‌ای بی نظیر از هر آنچه که برای متمایز شدن و دیده شدن یک برند مورد نیاز است، ارائه شده است. طراحی لوگو در مجموعه خلاق ما به شیو‌ه‌ای نوین، کاملا حرفه‌ای و متمایز انجام می‌شود. ما معتقدیم که خلق نماد بصری برند نیازمند نگاهی استراتژیک، علمی، خلاق و آشنا با مفاهیم نمادها و رنگ‌ها در کسب و کار شماست. عدم پیچیدگی بیش از اندازه لوگو و قدرت آن در انتقال مفاهیم برای ما بیشترین اهمیت را دارد.

داستان سرایی برند

هر برندی دارای سرگذشت و داستانی ویژه است، داستانی که شخصیت برند را تقویت کرده و به آن بعدهای متفاوتی بدهد. اگر شما داستان برند خود را تعریف نکنید، دیگران داستانی متفاوت از آنچه مد نظر شخصیت برند شماست، را برای شما خواهند ساخت. ما با خلق داستان‌های تاثیرگذار و جذاب متناسب با برند و خواست شما، چهره‌ای ماندگار از برند شما ساخته و شخصیت طراحی شده برند بر اساس مدل‌هایی مثل آکر را تقویت خواهیم کرد.

طراحی شعار

اسلوگن یک برند، تنها چند کلمه تبلیغاتی نیست، مفهومی ویژه از برند در کلماتی به دقت انتخاب شده، برای توصیف اهداف، امکانات، توانایی‌ها و فلسفه برند است. مفهومی که در ذهن مشتریان ماندگار شده و با شنیدن کلمات شعار به یاد برند شما خواهند افتاد. انتخاب یک شعار عالی، فرآیندی خلاق و منحصر به فرد و نیازمند مطالعه شعارهای رقبا، ویژگی‌های برند و بسیاری از موارد دیگر است. ما با استفاده از قدرت کلمات، شعاری منحصر به فرد را برای ماندگار شدن در قلب برند شما طراحی خواهیم کرد.