_ چرا همراه شما هستیم؟ چه تغییری می خواهیم ایجاد کنیم؟
مزیت رقابتی ما چیست؟ چرا حوزه دیجیتال را انتخاب کرده‌ایم؟

فلسفه وجودی ما


چرا همراه شما هستیم؟

عصر امروز، عصر زندگی دیجیتال است. انقلاب دیجیتالی تمام جنبه‌های زندگی ما انسان‌ها را به ویژه در ارتباطات اجتماعی دگرگون کرده است. از خریدهای روزانه تا تبلیغات برندهای بزرگ همه به سمت دنیای مجازی کشیده شده‌اند. سرعت رشد فعالیت‌های دیجیتالی آنقدر زیاد است، که اگر کسب و کاری توانایی خو گرفتن با سرعت این جریان را نداشته باشد، در امواج دنیای دیجتال غرق خواهد شد.

ما در DNA-DM با عرضه خدمات مدرن بازاریابی دیجیتال، کسب و کار یا محصولات و خدمات شما را به بهترین وجه معرفی و پروموت می‎کنیم. دلیل وجودی ما، حرکت کسب و کار شما با سرعت دنیای دیجیتال، برای قرار گرفتن در مسیر رشد و موفقیت است. برای رسیدن به این هدف خدماتی دقیق، هدفمند، باکیفیت و خلاق را مطابق با ترندهای روز بازاریابی در اختیار شما قرار خواهیم داد.


چه تغییری می خواهیم ایجاد کنیم؟

اکو سیستم پس از انقلاب دیجیتال سریع و پر از فرصت‌های قابل استفاده است. استفاده از این فرصت‌ها نیازمند درک الگوهای حرکتی در سیستم دنیای دیجیتال است که به تخصص و دانش روز نیازمند است. DNA-DM تلاش می‌کند که با استفاده از علم روز بازاریابی دیجیتال و مطالعه تجربه‌های دیجیتالی روز دنیا؛ فعالیت دیجیتال مارکتینگی خلاق، سریع، اصولی و قابل اندازه‌گیری را انجام دهد. ما این کار را به صورت سفارشی و دقیق انجام داده و بهترین نتایج را در اختیار شما خواهیم گذاشت.


مزیت رقابتی ما چیست؟

DNA-DM با تجربه فراوان در زمینه کار با برندهای معتبر ایرانی و بین المللی با تمامی چالش های حال حاضر دیجیتال مارکتینگ آشنا بوده و با مطالعه ترندهای روز این حوزه خود را برای چالش های جدید آماده کرده است. ما خدمات دیجیتال مارکتینگ را با شاخص عملکردهای کاملا قابل اندازه گیری به طور دقیق و سفارشی ارائه می‌کنیم. در ارائه این خدمات بالاترین کیفیت با بیشترین سرعت و دقت برای ما در اولویت قرار دارد. تیم متخصص ما فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال معرفی شده را با بهترین قیمت و کیفیت (با توجه به بودجه پیش بینی شده برای آن) در اختیار شما خواهد گذاشت.


 

چرا حوزه دیجیتال را انتخاب کرده‌ایم؟

آینده دنیا به ویژه در زمینه تبلیغات کسب و کارها به حضور موثر در دنیای دیجیتال وابسته است. سرعت رشد بالای این حوزه و فراگیر شدن آن، احساس نیازی قدرتمند به حضور موسسات تخصصی و کارآمد در این حوزه را بیشتر و بیشتر می‌کند. به همین علت ما با گردآوری نیروهای جوان، متخصص و با تجربه وارد این حوزه شدیم، تا حضور شما را در فضای دیجیتال پر رنگ‌تر کنیم.

 
_ چه چیزی را به مشتری می‌دهیم؟ از چه راهی به مشتری خدمات می‌رسانیم؟

ماموریت ما


چه چیزی را به مشتری می‌دهیم؟

هدف و ماموریت ما دیده شدن حضور فعال شما در دنیای بزرگ دیجیتال مارکتینگ است. ما تمام فعالیت‌های این حوزه را به صورت قابل اندازه‌گیری و با بالاترین کیفیت در اختیار شما خواهیم گذاشت. ما در DNA-DM برای تحقق این منظور، گزارشی منظم و دقیق را تنظیم کرده و بهترین ROI مورد انتظار را در این گزارش برای شما به تصویر خواهیم کشید. برندینگ دیجیتالی فعالیت تجاری شما تخصص ماست و با این کار دیده شدن بیشتر و بهتر و جلب اعتماد مخاطبین را به شما تضمین خواهیم کرد. ما حضور شما را در این عرصه پر رنگ کرده و ردپای منحصر به فرد تجارت شما را در دنیای دیجیتال ایجاد خواهیم کرد.


از چه راهی به مشتری خدمات می‌رسانیم؟

ما با ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ از استراتژی تا اجرا و تحلیل نتایج، در بسترهای مختلف وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و سایر کانال‌های دیجیتالی پخش محتوا؛ دست شما را در رساندن پیام برندتان به مشتریان بالقوه و بالفعل باز خواهیم گذاشت. ما این کار را با توجه به مشخصات جغرافیایی فعالیت شما، پرسونای مخاطبین، مشتریان، مصرف‌کننده‌ها و رقبای شما انجام خواهیم داد.

ما با تهیه استراتژی محتوایی بر اساس تحقیقات انجام شده؛ تولید محتوای متنی، شنیداری و دیداری برای وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی؛ برنامه‌ریزی ایونت‌های دیجیتالی، اجرا و مدیریت آن‌ها، به شما خدمات رسانی کرده و در نهایت با ارائه گزارشی دقیق و صادقانه بر اساس KPI های تعیین شده، نتایج را به طور کاملا ملموس در اختیار شما خواهیم گذاشت.

_ به چه چیزی باور داریم؟ چه بستری را می‌خواهیم بسازیم؟
چه آینده‌ای را برای شما می‌سازیم؟

چشم‌انداز ما


به چه چیزی باور داریم؟

ما باور داریم که دنیای پس از انقلاب دیجیتال، دنیایی پر از ناشناخته‌ها برای کشف و بررسی است. همچنین معتقدیم این دنیای پر از هیجان و پیشرفت، پتانسیل بسیار بالایی برای تبلیغات موثر دارد. مستندات نشان می‌دهند که هزینه حضور موثر تبلیغاتی در این دنیا بسیار پایین‌تر از تبلیغات محیطی است. پس حضور اصولی در این عرصه، توانایی ایجاد مزیت رقابتی قابل توجهی نسبت به رقبا ایجاد خواهد کرد. ما معتقدیم حضور در عرصه دیجیتال برای بیشتر کسب و کارها یک نکته کاملا حیاتی است و عدم حضور در این بستر منجر به افول تجارت شما خواهد شد. ما ثابت می‌کنیم که حضور فعال در دنیای دیجیتال برای موفقیت کسب و کارها الزامی است.


چه بستری را می‌خواهیم بسازیم؟

دنیای پس از انقلاب دیجیتال هنوز پر از ناشناخته‌ها برای کشف و استفاده از فرصت‌هاست. برای قدم گذاشتن در بین ناشناخته‌ها، باید بر پایه صداقت بستری از اعتماد را ایجاد کنیم. به همین منظور نتایج فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ ما کامل قابل اندازه‌گیری و بر پایه اعداد و ارقام ارائه می‌شود.


 

چه آینده‌ای را برای شما می‌سازیم؟

هدف ما ساخت آینده‌ای قابل تکیه و اعتماد برای کسب و کار شماست. و بر همین اساس با استفاده از دانش روز، نیروهای متخصص و با تجربه، و اطلاعات به دست آمده از تحلیل بازار (شخصیت برند، پرسونای مخاطب، مشتری، مصرف کننده و رقیب) مسیر پیشرفت تجارت شما را هموار کرده و با بررسی ترندهای روز و پیش بینی روند رفتاری دنیای دیجیتال در زمینه کسب و کار شما، این آینده را به آسانی در دسترس شما قرار داده و کسب و کار شما را تبدیل به کسب و کاری مدرن و موفق خواهیم کرد و باعث دیده شدن هر چه بهتر و بیشتر ردپای شما در دنیای دیجیتال خواهیم شد.

 
رضایت مشتری

100 درصد

تجربه ما

4 سال

پروژه‌ها

759

تیم ما

34 نفر

مدیر بیوتی کد

فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی و عطر


اینفلوئنسر مارکتینگ رو با برنامه‌ریزی دقیق DNA-DM اجرا کردیم، نتیجه فوق‌العاده و باور نکردنی بود. انتخاب اینفلوئنسرها به خوبی انجام شده بود و تاثیر زیادی بر روند فروش ما داشت.

مدیر دیجیتال مارکتینگ خانومی

فروشگاه اینترنتی خانومی


بعد از انجام کمپین با تیم DNA-DM میزان فروش ما نسبت به ماه‌های گذشته بیشتر شد و بعد از گذشت چند ماه هنوز هم روند خودش رو حفظ کرده است.

مدیر توسعه بازار برند اوه

برند بهداشتی اوه


کمپین سه ماهه بسیار خوبی با DNA-DM داشتیم، میشه گفت خلاقیت، سرعت و دقت DNA-DM مثال زدنیه.

مدیر مارکتینگ شون

برند آرایشی و بهداشتی شون


ایده پردازی، اجرا، مدیریت کمپین نه به کیسه‌های پلاستیکی شون رو با هشتگ #نه_ممنون رو به DNA-DM سپردیم و نتیجه کاملا رضایت بخش بود.

مدیر دیجیتال مارکتینگ بایودنت

برند آدامس بایودنت


استراتژی بازاریابی دیجیتال فوق‌العاده جذاب بود و باعث افزایش آگاهی از برند برای ما شد.

مدیر برند کالیستا

برند آرایشی کالیستا


طراحی سایت کاملا مدرن و عالی بود و با توجه به انتظارات ما و منطبق با شخصیت برند انجام شد.

مدیر برند جیمینو

برند اسباب بازی جیمینو


پروژه ویدیو و موشن تبلیغاتی جیمینو فراتر از انتظار ما بود. سناریو و کارگردانی عالی، ویدیو جذاب، پروموت بسیار خوب

مدیر محصول بلک دایموند مای

برند آرایشی بلک دایموند


حرفه‌ای، سریع، دقیق، با نتایج فوق العاده. با برنامه ریزی دقیق فعالیت های دیجیتالی ما، برندینگ محصولات آرایشی ما رو انجام دادند.